Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

200 pakietów dla Pomorza

13 września 2020
Kategoria: Edukacja

Obejrzyj relację filmową z przekazania materiałów Pakiety dla Pomorza

We wrześniu przekazaliśmy 200 pakietów edukacyjnych przeznaczonych dla najstarszych grup przedszkolnych i klas 0-1 ze szkół podstawowych. 

Dzięki wsparciu Pomorskiej Rady BRD przygotowaliśmy materiały i scenariusze do Akcji RODZIC – KIEROWCA WZOREM NA DRODZE. 

Dziękujemy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, Straży Miejskiej w Sopocie i Gdyni, Urzędowi Miasta Kościerzyna za wsparcie w dystrybucji pakietów na terenie województwa pomorskiego.

Dodatkowo, dzięki wsparciu firmy CZMUDA z Dobrego Miasta zespoły otrzymały materiały odblaskowe do ćwiczeń praktycznych – Jestem WIDOczny na drodze.

Pakiety edukacyjne zawierają komplety materiałów drukowanych dla zespołów przedszkolnych i szkolnych. Dodatkowo nauczyciel otrzymuje folie odblaskowe oraz proponowany opis zajęć do realizacji w ciągu roku. Instrukcja dla nauczyciela tutaj AKCJA_RODZIC_KIEROWCA_instrukcja_2020

Ostatnie wpisy

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi