Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Nauczyciele w ERGO ARENA

1 października 2019
Kategoria: Edukacja

27 września 2019

Pokaz dla nauczycieli – kliknij Zajęcia symulacyjne

Pełna relacja filmowa – kliknij FORUM BRD

POMORSKIE FORUM BRD za nami. Oklaski na koniec i słowa „Z serca DZIĘKUJEMY za profesjonalnie zorganizowane forum. Było przemile, przeciekawie i PRZEWSPANIALE :)“ dają nam energię do działania.

Dziękujemy za tak liczną obecność i atmosferę, którą wspólnie stworzyliśmy. Niezapomniane przeżycie. Liczymy, że WSPÓLNIE DLA BEZPIECZEŃSTWA DZIECI zrobimy dużo dobrego.

Dziękuję dyrektorom przedszkoli i szkół z województwa pomorskiego, że uznali FORUM za ważne spotkanie dla nauczycieli i dzieci, i zgodzili się na ich obecność w ERGO ARENIE.
Dziękujemy naszym partnerom. Tym najmłodszym z Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 oraz Liceum Mundurowe SPARTAKUS. Panu Andrzejowi ze Stowarzyszenia Kucharzy Polskich za konkurs i wspaniałości. Firmie Czmuda Group za odblaskowe materiały. Partnerom od zawsze 🙂 Gdańskiemu Zarządowi Dróg i Zieleni, Miastu Kościerzyna. Instruktorowi Rafałowi i wspaniałym Ratownikom Drogowym PZM w Gdańsku za pokazy i warsztaty. Pani Patrycji i zespołowi z ERGO ARENY za profesjonalną opiekę. Pomorskiej Radzie BRD za nadanie rangi wojewódzkiej wydarzeniu.
Ponad 120 uczestników FORUM miało okazję w sposób praktyczny poznać i przećwiczyć zagadnienia związane z przygotowaniem dzieci do samodzielności w ruchu drogowym.
Wybrane przykłady:
Pierwsza pomoc – praktyczny warsztat – Rękawiczki – jak nie zarażać siebie i innych
KołaStop..RobiszKrok – symulacja – UPEWNIAM SIĘ, że wszystkie auta się zatrzymały.
Jestem WIDOczny na drodze – ćwiczenia praktyczne – jasne kolory – odblaskowe OCZY KOTA
DROGOWA KANAPKA – konkurs kulinarny inspiracją dla nauczycieli – zajęcia z dziećmi
GOTOWI DO DROGI – Pieszy – Pasażer – Kierowca – Pomysły na scenariusze zajęć z dziećmi

Ostatnie wpisy

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi