Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

LAUREACI KONKURSU

21 października 2020
Kategoria: BRDEdukacja

LAUREACI KONKURSU – „NOWE AUTO DLA POLICJI 

NAGRODA GŁÓWNA – PSZCZÓŁKI NIECZAJNA

AUTOCHODZIK do pomalowania wraz z kompletem farb w kolorach projektuzdobył Zespół z Przedszkola w Nieczajnie Górnej. PSZCZÓŁKI Z NIECZAJNA otrzymały 433 głosy i zajęły PIERWSZE MIEJSCE w internetowym głosowaniu na stronie fb/autochodzik.

Prostota projektu, kolorystyka oraz silne formy wizualne kół sprawiają, że przyjęte rozwiązania mogą mieć zastosowanie w prawdziwych autach policyjnych.

NAGRODA SPECJALNA – PRZYJACIELE ZIEMI

Matę drogową – ZEBRA zdobył zespół z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Gdańsku za kompleksowe podejście do zadania oraz etapowe jego wykonanie. Dzięki relacjom na stronie gotowidodrogi.pl poznaliśmy jak powstało auto, od etapu projektu do finału.

NAGRODA SPECJALNA – ŚWIETLIKI Z DYWIT

Matę drogową – ZEBRA zdobył zespół z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Dywitach za niezwykłą formę wzorniczą auta oraz zwiększenie widoczności pojazdu po zmroku. Wydzielone miejscem do przewożenia zatrzymanych/podejrzanych zrobiło duże wrażenie.

Ostatnie wpisy

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi