Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

POLICJA przyjedzie z materiałami

26 sierpnia 2021
Kategoria: Edukacja

Projekt DOBRZY KIEROWCY ROSNĄ Z NAMI

16.09.2021

Informacje dla zakwalifikowanych placówek z województwa pomorskiego.

ZADANIE NA POCZĄTEK – założenie PROFILU na platformie internetowej www.gotowidodrogi.pl.   /zanim zarejestrujesz zespół, przeczytaj do końca/

Ważną częścią projektu jest promocja dokonań uczestników, przedszkoli i szkół wśród społeczności lokalnej i ogólnopolskiej. Dajemy do dyspozycji PROFIL zespołu. To jak może być on wykorzystany pokazuje ZESPÓŁ „Wesołe Ogniki”, który prezentuje całoroczne działania w interesujących opisach i fotorelacjach. Prosimy o zapoznanie się z relacjami z Rumi. Wśród zarejestrowanych zespołów będziemy szukać tych najaktywniejszych i kreatywnych, których będziemy wyróżniać.

Zaczynamy od stworzenia indywidualnego PROFILU dla całej placówki /przedszkole lub szkoła/. UWAGA nie tworzymy profili klasy lub grupy. Po zalogowaniu prosimy o wpisanie nazwy ZESPOŁU np. Żukowe Nutki, Piętnastka z Bytowa. Wasza nazwa to także twórcze podejście do tematu.

Do pierwszej rejestracji przygotuj Login i Hasło /może zawierać jedynie znaki alfanumeryczne (0-9,A-Z), myślnik, podkreślenie, spację./. Postępuj według instrukcji na ekranie. UWAGA! Przy pierwszej rejestracji przychodzi na wskazany przez rejestrującego adres email, wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który trzeba kliknąć.

Na Profilu Zespołu jest pole na zdjęcie lub grafikę /np. fotka placówki, zbiorcze dzieci lub znak placówki/ oraz miejsce na tekst o Was. Prosimy bardzo o wykorzystanie tych możliwości. Chcemy, żeby to było miejsce często odwiedzane przez innych np. rodziców. Warto powitać ich w pełnej krasie i opisie. Jest to także promocja waszej placówki na forum ogólnopolskim.

12.09.2021

Przedstawiamy w załączniku listę 250 placówek z 217 miejscowości województwa pomorskiego, które zakwalifikowały się do projektu DOBRZY KIEROWCY ROSNĄ Z NAMI.

Lista250_DobrzyKierowcy2021

 

12.09.2021
Dziękujemy bardzo za zgłoszenia do projektu edukacyjnego, który organizujemy wspólnie z Pomorską Policją oraz Pomorską Radą BRD. Otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę zgłoszeń – 665. Co najważniejsze z całego województwa.
 
Tak jak informowaliśmy wcześniej 250 pakietów z materiałami, dzięki Policji, dotrze do przedszkoli i szkół podstawowych z 217 miejscowości Pomorskiego. Pełna lista na zdjęciu.
W poniedziałek prześlemy mailowo informacje do placówek, do których Policjanci przywiozą w najbliższych tygodniach materiały.
 
UWAGA! Bardzo się cieszymy z tak licznego zainteresowania projektem. Niestety w tym roku ograniczeni jesteśmy organizacyjnie i finansowo, stąd nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich zgłoszonych. Planujemy jednak zaproponować zgłoszonym do projektu DOBRZY KIEROWCY ROSNĄ Z NAMI placówkom jego wersję zdalną. Szczegóły w najbliższych dniach.
26.08.2021

Zapraszamy pomorskie przedszkola i szkoły podstawowe /klasy I-III/ do udziału w projekcie edukacyjnym, który jest realizowany w ramach Grantów BRD 2021 Pomorskiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Zgłoszenie wyłącznie internetowo, link tutaj https://forms.gle/iyBo8FSrpUX4ExjD6

DOBRZY KIEROWCY ROSNĄ Z NAMI

Troska o bezpieczeństwo najmłodszych jest obowiązkiem każdego z nas. Wprowadzone w czerwcu 2021 przepisy dotyczące zachowania na przejściu dla pieszych wymagają zmian postaw oraz nauczenia prawidłowych nawyków kierowców i pieszych. Zapraszamy do wspólnego projektu edukacyjnego skierowanego zarówno do dzieci, jak i dorosłych, który jest realizowany na terenie województwa pomorskiego.

Wspólnie z KOMENDĄ WOJEWÓDZKĄ POLICJI, POMORSKĄ RADĄ BRD organizujemy projekt edukacyjny DOBRZY KIEROWCY ROSNĄ Z NAMI. Prosimy o zgłoszenie placówki do 10 września, a niedługo potem przyjedzie POLICJA z materiałami, scenariuszami i instrukcją.

Przygotowaliśmy pakiety materiałów /m.in plakaty, karty, folie odblaskowe/ wraz z instrukcją dla 250 placówek. Zgłaszając szkołę lub przedszkole otrzymacie Państwo zestaw dla dzieci z kilku grup/klas /wiek 4-8 lat/. Dla nauczycieli, którzy wykonają zaplanowane działania przewidziane są Dyplomy. Najaktywniejsi otrzymają wyróżnienia i niespodzianki. Projekt będzie realizowany na platformie www.gotowidodrogi.pl.

Oczekujemy:
1. Zgłoszenia do 10 września 2021 – proszę wpisać dane do formularza i kliknąć przycisk prześlij.
2. Realizacji do 30 listopada 2021 projektu zgodnie z przekazanymi w pakiecie instrukcją i scenariuszami.

Dostarczymy:
1. Na podstawie zgłoszeń, lista uczestników – placówek wraz z pakietami zostanie przekazana do KW Policji w Gdańsku.
2. Po 10 września pomorscy policjanci przekażą pakiety do szkół i przedszkoli z całego województwa.

WAŻNE! Liczba pakietów jest ograniczona. Miejsce na liście zostanie potwierdzone mailowo. Jeden pakiet obejmuje 4 klasy/grupy.

Zapraszamy do rejestracji – link wyżej

Ostatnie wpisy

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi