Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Prezentujemy ZESPÓŁ

31 sierpnia 2019
Kategoria: Najlepsi

Strona www.gotowidodrogi.pl daje możliwości prezentacji Zespołu jego dokonań na indywidualnym profilu grupy lub klasy.

Zapraszamy do całorocznej pracy z dziećmi na rzecz bezpieczeństwa na drodze. Od nauczyciela zależy czas i intensywność zajęć. Niektórzy pracują np. w autochodzikowe wtorki, inni wolą Tydzień Bezpieczeństwa. Naszym pragnieniem jest, aby edukacja komunikacyjna była realizowana przez cały rok. Przez 10 miesięcy naszego kursu mamy szansę sprawić, że dzieci będą GOTOWE DO DROGI.

Każda grupa przedszkolna lub klasa ma swój profil na stronie programu. Przy rejestracji prosimy o podanie danych ogólnych oraz waszej indywidualnej nazwy zespołu np. Mali Tropiciele. Na zdjęciu profil Grupy WALECZNE PSZCZÓŁKI z Przedszkola w Tarnowskich Górach, która aktywnie uczestniczyła w poprzedniej edycji programu. Pokażcie całej Polsce skąd jesteście, jaka to placówka, w jakim otoczeniu chodzicie na spacery, jak wyglądają drogi i ulice wokół was. Każde dziecko i nauczyciel może przedstawić siebie z imienia. Prosimy o fotorelacje z realizacji poszczególnych Etapów Rajdu, które pozwalają także ocenić waszą aktywność i będą decydowały o przyznaniu nagrody.

 

Ostatnie wpisy

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi