Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Ćwiczenie w terenie

16 października 2021

Treść relacji

We wtorek grupy starsze wybrały się na krótką wycieczkę w pobliże przejścia dla pieszych. Obserwowaliśmy co dzieje się na drodze. Samochodów osobowych jechało tak dużo, że nie byliśmy w stanie ich policzyć. Zapamiętaliśmy, że mijały nas  m.in, Mercedes, Toyota, Kia, Volvo, Audi, BMW. Najlepiej na markach samochodów znają się chłopcy. Policzyliśmy 1 autobus i 2 samochody ciężarowe. Większość samochodów jechała szybko. Gdy pojazdy zbliżały się do przejścia dla pieszych wołaliśmy hasło: Dzieci krok-auta stop. Obserwowaliśmy zachowanie pieszych i kierowców. Wśród kilkunastu pieszych jeden się wyróżniał- miał odblaskowe ubranie.

Po chwili postanowiliśmy przejść na drugą stronę ulicy. Podeszliśmy blisko krawężnika i zawołaliśmy hasło. Niestety nie wszyscy kierowcy zatrzymali się widząc przedszkolaki, które chcą przejść przez „zebrę”, mimo, że byliśmy z daleka bardzo dobrze widoczni, mieliśmy kamizelki odblaskowe.


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi