Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Drogowy Spacer Edukacyjny

29 października 2021

Treść relacji

W ramach projektu „DOBRZY KIEROWCY ROSNĄ Z NAMI”
29 września wybraliśmy się na Drogowy Spacer Edukacyjny. Na którym przy naszym najbliższym przejściu dla pieszych (koło szkoły) przypomieliśmy sobie zasadę przechodzenia przez jezdnię, omówiliśmy napotkane znaki: 2 informacyjne, 2 ostrzegawcze i 1 zakazu. Po za tym nazywaliśmy pojazdy i innych uczestników ruchu. Spotkaliśmy 3 pieszych i i jedna osobę prowadzącą wózek z dzieckiem. Dzieci rozpoznawały przejeżdżające pojazdy m.in. samochody osobowe, dostawcze, traktor, autobus. Po drodze omówiliśmy jak należy zachowywać się na drodze, na co należy zwrócić szczególną uwagę, gdzie trzeba być szczególnie czujnym i ostrożnym.
Natomiast 4 października na laptopie w naszej świetlicy szkolnej rozwiązaliśmy quiz, który zawierał 16 fotozagadek z zakresu ruchu drogowego. A odpowiedzi zapisaliśmy na kolorowych kartkach.


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi