Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Drogowy Spacer Edukacyjny

24 września 2021

Treść relacji

W piątek  24 września 2021r.  klasa 3 poznawała najbliższe otoczenie i przypomniała sobie zasady bezpieczeństwa dotyczących ruchu drogowego.

Aby sprawdzić poznane informacje wybraliśmy się na spacer do najbliższego przejścia dla pieszych i ku naszemu zdziwieniu nadjechał policyjny radiowóz. Zatrzymał się przed przejściem, abyśmy mogli bezpiecznie przejść na drugą stronę chodnika.  Uprzejmi policjanci włączyli nam sygnał świetlny i dźwiękowy.  Czuliśmy się wyjątkowo bezpiecznie.

Spacerując chodnikiem po naszej małej miejscowości zwracaliśmy uwagę na charakterystyczne elementy drogi –  znaki drogowe, chodniki  i  oznaczenia ulic. Obserwowaliśmy ruch różnych pojazdów.

Po takim spacerze na pewno każdy uczeń utrwalił zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Po Drogowym Spacerze Edukacyjnym rozwiązywaliśmy w klasie interaktywny quiz na stronie: www.autochodzik.pl/quiz.  Rozwiązaliśmy mnóstwo fotozagadek – co widać na fotorelacji.

 


Galeria zdjęć:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi