Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

DROGOWY ZAWRÓT GŁOWY – SPEKTAKL TEATRALNY

18 listopada 2019

Treść relacji

W naszym przedszkolu gościliśmy profesjonalnych aktorów. Aktorzy ze studia artystycznego przedstawili dzieciom spektakl pt. ,,DROGOWY ZAWRÓT GŁOWY”. Dzieci wspólnie z bohaterką przedstawienia Krysią przeniosły się do Krainy Drogowskazów. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spektaklu, rozwiązywały zagadki dotyczące przepisów ruchu drogowego, rozpoznawały znaki drogowe, uczestniczyły w ćwiczeniach praktycznych z wykorzystaniem makiety sygnalizatora świetlnego oraz przejścia dla pieszych. Przedszkolaki dowiedziały się także jak istotne jest noszenie elementów odblaskowych, szczególnie gdy dni są coraz krótsze. Przesłanie prezentowanego spektaklu było niezwykle pouczające.

Przedstawiony spektakl jest spójny z działaniami realizowanego w naszym przedszkolu programu edukacyjnego dla dzieci ,,AUTOCHODZIK – GOTOWI DO DROGI” przygotowującego najmłodszych do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.


Galeria zdjęć:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi