Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Koła STOP robisz KROK!

18 listopada 2019

Treść relacji

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego uczymy się już najmłodszych lat jak poruszać się po takim niebezpiecznym miejscu jakim jest ulica. Poznaliśmy znaki drogowe pionowe i poziome, jak również ważne dla nas przepisy drogowe, wiele rozmawiamy na ten temat i ćwiczymy w przedszkolu oraz na ulicy pod bacznym okiem naszych pań.

Przygotowania do akcji edukacyjnej „KOŁA STOP ROBISZ KROK” rozpoczęliśmy od rozmów na temat znaczenia hasła. Wiemy już że nie należy ufać kierowcom i dlatego zawsze upewniamy się czy wszystkie pojazdy się zatrzymały, a dopiero wtedy przechodzimy na drugą stronę ulicy. Następnie przygotowaliśmy plakat z którym udaliśmy się na pobliskie skrzyżowanie, aby uczulić innych przechodniów do większej uważności na ulicy. Rozdaliśmy przechodniom ulotki, a część podpisanych: Mamo, Tato! przekazaliśmy rodzicom.

30 października o godz 10:00 wszyscy razem zawołaliśmy „Koła stop robisz krok”.


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi