Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

MOC ODBLASKÓW

3 stycznia 2022

Treść relacji

Przed przystąpieniem do wykonania zadania 4 obejrzeliśmy prezentacje multimedialną, której głównym tematem był odblask. Rozwiązaliśmy również quiz, który pozwolił nam utrwalić zdobyte wiadomości. Następnie w szatni przy użyciu lampy błyskowej odszukaliśmy  elementów odblaskowych na naszych rzeczach. niektórzy z nas mieli ich po kilka elementów – na plecaku, kurtce, czapce i butach.

Zgodnie z propozycja pocięliśmy folię odblaskową na paski i nakleiliśmy elementy na kartkach tworząc piękną mozaikę. Propozycja wykonania łańcucha bardzo nam się spodobała. Postanowiliśmy go wykonać i udekorować nasze świąteczne drzewka, na których rano podziwiamy „odblaskowe łańcuchy”.

Swoją wiedzą podzieliliśmy się z naszymi małymi „Sówkami” i wiemy już jakie zadanie pełnią odblaski na naszych ubraniach. Wiemy, jak należy zabezpieczyć się, aby być widocznym dla kierowców.


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi