Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Odblaskowa moc Bystrzaków

3 stycznia 2022

Treść relacji

Bystrzaki z Leśniewa witają ponownie! 🙂

Przed przystąpieniem do zadania poznaliśmy historię kota, który pomógł wynaleźć elementy odblaskowe. Zastanowiliśmy się nad tym do czego służą oraz gdzie możemy je spotkać. Ku naszemu zdziwieniu okazało się, że otaczają nas dookoła. Są niemalże wszędzie-na plecakach, ubraniach, a nawet piórnikach. Niektórzy z nas posiadali nawet specjalne elementy odblaskowe przyczepione do plecaka, ubrań.

Wykonaliśmy doświadczenie, dzięki któremu zauważyliśmy, że odblaski działają, gdy pada na nie światło i jest dość ciemno. Wszystko po to, by nas chronić!

Następnie naszym bystrzackim zadaniem było stworzenie własnego, kreatywnego odblasku. Ależ poniosła nas wyobraźnia… Powstały bałwanki, wstążka, piłka, domki, księżyc, wóz policyjny, nasze kochane zwierzaki-kot, pies, a nawet myszka itd. Wszystkie odblaski, by spełniały swoje funkcje zalaminowaliśmy oraz połączyliśmy w łańcuch. Przedstawiamy nasze zmagania w relacji, a na pozostałe zapraszamy w kolejnej….


Galeria zdjęć:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi