Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Plakaty w Akademii Dobrej Edukacji

1 grudnia 2021

Treść relacji

  1. Gotowi Do Drogi!

Plakaty zawiesiliśmy w dwóch miejscach naszego piętra wczesnej edukacji. Znalazły się po prawej stronie przy wejściu do szkoły oraz pod tablicą informacyjną dla najmłodszych uczniów.

Zajęcia odbyły się na środowych wyjściach outdoorowych: na łączkę w Jaśkowej Dolinie, do Parku Reagana oraz do lasu w Oliwie na grzybobranie.

Przypominajki towarzyszyły dzieciom i rodzicom w samochodach. Zrobiliśmy tydzień pilnego zapinania pasów. Dzieci zwracały uwagę na to, że rodzicom zdarza się nie zapiąć pasów i przypominały rodzicom o tym obowiązku. „Nie ważne że jedziemy niedaleko – pasy muszą być zapięte” To było hasło powtarzane na korytarzu szkolnym.

Większość naszych podopiecznych przyjeżdża z rodzicami do szkoły samochodami. Akademia jest szkołą prywatną i nie wszystkie dzieci mieszkają w rejonie szkoły. Przy dobrej pogodzie część dzieci przyjeżdża na rowerach wraz z rodzicami.

Dziękujemy Panom policjantom za dostarczenie materiałów 🙂


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi