Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Przechodzimy przez jezdnię

25 września 2020

Treść relacji

Po nauce przechodzenia  przez jezdnię w sali, wybraliśmy się na prawdziwe przejście dla pieszych. Obowiązkowo założyliśmy kamizelki odblaskowe. Najbliżej przedszkola było przejście dla pieszych bez sygnalizatora, ale był  znak drogowy.  Po rozejrzeniu  się i upewnieniu, że auta stoją,  całą grupą przeszliśmy na drugą stronę.  Kolejne przejście dla pieszych  to przejście z sygnalizacją świetlną.  Wiemy, że gdy świeci światło czerwone, musimy stać przed krawężnikiem.  Gdy zapaliło się  światło zielone, rozejrzeliśmy się i upewniliśmy, że  droga wolna, zaczęliśmy przechodzić przez „zebrę”.

Dziękujemy tym  kierowcom, którzy zatrzymali swoje pojazdy przed przejściem, abyśmy mogli przejść na drugą stronę.  Niestety nie wszyscy kierowcy wykazali się kulturą i nie zatrzymali się widząc dzieci stojące  przed krawężnikiem.

 


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi