Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Sprytne Liski przypominają: Koła stop- robisz krok!

1 listopada 2020

Treść relacji

Październik jest idealnym miesiącem na długie jesienne spacery. W parkach możemy podziwiać kolorowe drzewa, zbierać kasztany i żołędzie albowalbo rudych wiewióreczek 🙂 W czasie każdej wędrówki musimy jednak pamiętać o sprawie najważniejszej- naszym bezpieczeństwie! Sprytne Liski wiedzą o tym doskonale,dlatego w pewien jesienny piękny dzień przygotowały dla swoich najbliższych specjalne „przypominajki”. Każdy obdarowany takim niezwykłym prezentem będzie doskonale pamiętał o tym,jak bezpiecznie przekraczać jezdnię. Lisy podpowiadają: nie wystarczy spojrzeć na sygnalizator świetlny, każdy pieszy musi zawsze upewnić się, że koła aut się zatrzymały!

Wszystkie dzieci z grupy Sprytnych Lisków wzięły udział nie tylko w tworzeniu kolorowych przypominajek,ale też spędziły sporo czasu w Autochodzikowym miasteczku. To właśnie tam można przez chwilę wcielić się w rolę samochodu policyjnego, pieszego,a nawet znaku drogowego. Wszystkie zabawy w naszym kolorowym miasteczku mają na celu jak najlepiej przygotować najmłodszych do bezpiecznego przekraczania jezdni. Dlatego też nie zapomnieliśmy o najważniejszym haśle jesieni: „Koła stop-robisz krok!”


Galeria zdjęć:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi