Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Zadanie 2 i 3

21 listopada 2021

Treść relacji

Zadanie 2 rozpoczęliśmy od powieszenia plakatów na drzwiach wejściowych naszej szkoły, by były widoczne dla wszystkich dzieci i dorosłych. Kolejnym krokiem była rozmowa dotycząca sposobu dotarcia do szkoły. Większość dzieci przyszła do szkoły pieszo, ale sporo przyjechało samochodem. Tylko nieliczni postanowili dojechać na rowerze. Obejrzeliśmy filmy o zapinaniu pasów i wykonaliśmy prace plastyczne oraz przygotowaliśmy zawieszki dla rodziców. Na koniec utrwaliliśmy hasło DZIECKO KROK AUTA STOP.

Następnie przystąpiliśmy do wykonania zadania 3.  Na początek przypomnieliśmy jeszcze raz zasady przechodzenia przez jezdnię, do czego wykorzystaliśmy matę edukacyjną. Przy okazji nauczyliśmy się hasła KOŁA STOP ROBISZ KROK. Na koniec przygotowaliśmy przypominajki dla naszych najbliższych, które zostały przekazane po powrocie do domów.

Naszą wiedzę i poznane hasła staramy się wykorzystywać na co dzień, indywidualnie i w czasie wycieczek klasowych. 😃


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi