Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

zadanie 4

23 grudnia 2021

Treść relacji

Nasi najmłodsi uczniowie z wielką radością podjęli się wykonania ostatniego z zadań, które miało na celu przybliżyć im, jak ważne jest bycie widocznym na drodze oraz jaką moc posiadają odblaski.  Dzieci obejrzały przygotowaną prezentację, dzięki której poznały historię kota, który przyczynił się do wynalezienia materiału odblaskowego.  Wspólnie szukaliśmy elementów odblaskowych na ubraniach wierzchnich dzieci, ich butach oraz tornistrach. Elementy folii odblaskowych posłużyły nam do wykonania świątecznego łańcucha, który zawiesiliśmy na naszej klasowej choince. Realizacja zadania pozwoliła w praktyczny i kreatywny sposób uświadomić naszym uczniom, jak ważne są odblaski, które powinny być  niezbędnym elementem ubioru po zapadnięciu zmroku.

Mamy nadzieję, że wiedza, którą nabyli nasi uczniowie w trakcie realizacji projektu znajdzie zastosowanie w praktyce. Dziękujemy za wspaniałą przygodę!


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi