Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Zadanie 4- Moc odblasków.

13 grudnia 2021

Treść relacji

Zadanie 4 wykonane. Klasa I a przystąpiła do wykonania zadania 30 XI, klasa I b -1 XII , natomiast klasa II a- 2 XII. Zajęcia odbyły się w salach lekcyjnych.

Wszyscy uczniowie obejrzeli najpierw prezentację dotyczącą odblasków. Potem rozmawiali na temat konieczności noszenia odblasków i ich wpływu na bezpieczeństwo. Dzieci szukały odblasków na swoich plecakach, kurtkach, obuwiu. Następnie przystąpiły do wykonania pracy plastycznej. Powstały bardzo ciekawe odblaskowe impresje. Później rozpoczęto sesję zdjęciową, wykonano zdjęcia  bez lampy błyskowej i z użyciem lampy. Wychowawczynie pokazały dzieciom wykonane zdjęcia, które stały się inspiracją do podsumowania zadania nr 4 i przypomnienia hasła:  Jestem widoczny- jestem bezpieczny.

Szkoda, że to już ostanie zadanie do realizacji. Mamy nadzieję, że  realizacja programu  wpłynie na poprawę bezpieczeństwa naszych uczniów.


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi