Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Zadanie plakatowe – START!

11 listopada 2021

Treść relacji

Wykonaliśmy zadanie plakatowe!!!

Przy szatni oraz na korytarzu powiesiliśmy plakaty z hasłami: DZIECKO KROK AUTA STOP oraz KOŁA STOP ROBISZ KROK. Teraz nikt już nie ma wątpliwości, że sprawa bezpieczeństwa na drodze jest niezwykle ważna!

Po rozmowie na temat porannej podróży do szkoły okazało się, że zdecydowana większość uczniów przyjeżdza z rodzicami autem. Tylko nieliczni przychodzą pieszo. Przystąpiliśmy więc do wykonania zawieszek dla rodziców i dziadków, którzy przywożą i odbierają dzieci ze szkoły. Każdy członek naszej drużyny potwierdza, że pasy bezpieczeństwa są zawsze zapinane, jednak przypomnienie o tym na pewno się przyda. Wykonanie pracy plastycznej stało się świetną okazją do rozmów o czynnościach wykonywanych przez kierowcę. Rozmowy dotyczyły również tego, kto może być kierowcą, jakimi cechami powinien się on charakteryzować.

Zawieszki zawisły na zagłówkach foteli samochodowych, a kilka znalazło sie na naszej tablicy informacyjnej!


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi