Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Zadanie terenowe

3 października 2021

Treść relacji

,,Misie”, ,,Sówki”, ,,Liski” i ,,Rybki” z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Lini rozpoczęły swoją przygodę  z DROGĄ i włączyły się do projektu ,,DOBRZY KIEROWCY ROSNĄ Z NAMI”.

Ulica to nie miejsce do zabawy, a bezpieczeństwo na niej to bardzo ważne sprawy. Jak na drodze bezpiecznym być, co robić, tego w minionym tygodniu uczyły się nasze maluszki. Jak się okazało, zasady bezpiecznego poruszania się po drodze najmłodsi znali doskonale, więc po części teoretycznej wszyscy mogli sprawdzić się w praktyce, na prawdziwym przejściu dla pieszych. Podczas spaceru dzieci były przygotowane i ubrane w kamizelki odblaskowe. Dzieci, chociaż w parach, to jednak samodzielnie z pełnym zaangażowaniem przechodziły po pasach.  Wszyscy stosowali się do przepisów drogowych. Podczas spaceru mijały nas samochody, ciężarówki i autobus. W trakcie spaceru, żaden znak nie umknął ich uwadze. Była to okazja do przypomnienia sobie o czym te znaki nas informują, czego zakazują lub przed czym ostrzegają. Duża dawka wiedzy o bezpieczeństwie połączona z praktyką daje najlepsze efekty.


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi