Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

Zadanie terenowe i quiz

8 października 2021

Treść relacji

Sowy wybrały się na spacer po okolicy przedszkola 22 września. Po drodze nasze spostrzegawcze przedszkolaki zauważyły znaki drogowe (ostrzegawcze, zakazu oraz informacyjne) i utrwaliliśmy ich znaczenie. Przypomnieliśmy sobie również, kim jest uczestnik ruchu drogowego. W czasie spaceru spotkaliśmy takich uczestników ruchu drogowego jak: piesi, rowerzyści, kierowcy oraz pasażerowie. Na przejściu dla pieszych omówiliśmy zasady przechodzenia przez ulicę. Mieliśmy okazję przejść przez przejście z sygnalizacją świetlną oraz bez sygnalizacji świetlnej.

Po drogowym spacerze edukacyjnym nadszedł czas na rozwiązanie quizu. Nasze dzieci chętnie do niego przystąpiły, a interaktywny quiz był dla nas świetną zabawą 🙂 ! Odpowiadając na pytania, Sowy udowodniły, że ich wiedza o ruchu drogowym jest naprawdę duża.


Galeria zdjęć:

Wszystkie relacje tego zespołu:

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi