Jesteś niezalogowany. Zaloguj się

KOŁA STOP..ROBISZ KROK

4 listopada 2019
Kategoria: Edukacja

Dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie dzieci do samodzielności w ruchu drogowym.

30. Października 2019 zespoły ze szkół i przedszkoli głośnym okrzykiem podsumowały Akcję, której celem było nauczenie nawyku UPEWNIENIA – „Zanim wejdziesz na ulicę, upewnij się , że wszystkie pojazdy się zatrzymały”.

W czasie dwóch tygodni AKCJI tysiące dzieci miało okazję poznać i utrwalić nawyk na przejściu dla pieszych, który może uratować życie i zdrowie. Dzieci uczyły także dorosłych, promując hasło w swojej okolicy oraz przekazując specjalnie przygotowane materiały drukowane i kolorowane.

Kilkadziesiąt fotorelacji i filmów dostępnych jest na tej stronie w zakładce relacje oraz na stronie facebook/autochodzik. Zapraszamy także do odsłuchania głośnych OKRZYKÓW, które słychać było w całej Polsce.

UWAGA! Osoby zainteresowane otrzymaniem Świadectwa Uczestnictwa /w pdf – przesłany mailowo/ w AKCJI dla nauczyciela oraz dla swoje Grupy lub klasy prosimy o wypełnienia formularza. Proszę kliknąć TUTAJ

UWAGA! Konkursowy NIEBIESKI AUTOCHODZIK dojedzie do…… Informacje podamy 9 listopada 2019.

Na prośbę uczestników przedłużamy termin. Rozstrzygnięcie ogłosimy 12.11.2019.

 

Ostatnie wpisy

Regulamin

Media

Autochodzik

ul. Rzemieślnicza 9/37
81-855 Sopot
biuro@autochodzik.pl
600 023 554

© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Witryna programu Gotowi Do Drogi wykorzystuje technologię cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze jedynie w zakresie opisanym w Polityce Cookies
Gotowi Do Drogi

Gotowi Do Drogi